REKLAM

MSP


Msp oyunu hakkında

Msp oyunu, Karakterinizi en baştan yaratarak farklı arkadaşlarlıklar kurabilceğin, sanal dünyanın muhteşem atmosferinde çok şık kıyafetlerinle bir manken gibi boy gösterip star olma yolunda çığır açtıran oldukça eğlenceli, çevrimiçi ve ücretsiz bir oyundur.

Öncelikle seçmiş olduğun karakterin saçı ve makyajı için yüzünde ufak dokunuşlarla büyük değişiklikler yaratabilirsin. Ten rengini belirleyip, kıyafet ve ayakkabılarını özenle seçerek moviestarplanet 2 oynaMsp Türkiye için asla gerçek adını kullanmadan kullanıcı adını yazarak arkadaşlık ve şöhretin buluştuğu dünyaya adım atabilirsin.

OYUNUN AÇILMASI İÇİN FLASH PLAYER İÇİN İZİN VERMEN GEREKLİ.

Başarılı bir tasarımcı olarak tasarladığın birbirinden güzel kıyafetleri usta bir terzi gibi dikebilmek için msp tam ekran oyna. Kıyafetleri satarak puan kazanmaya çalışmalısın. Moviestarplanet‘da çeşitli yerlere gizlenen hediyeleri bulma umudunu hiç bir zaman kaybetmemelisin. Oturma odası, mutfak, bahçe gibi yaşadığın alanları kendi zevkine göre marjinal bir şekilde dizayn ederek moviestarplanet oyna. Dünyanın çeşitli yerlerinden katılan arkadaşlarınla birlikte şehirdeki eğlence ve alışveriş merkezlerinde sohbet edip oyunlar oynayabileceğin, çılgınlar gibi alışveriş yapabileceğin keyifli zamanlar için msp oyna Türkiye. Şimdi Mps oyununda verilen görevlerde giymen gereken kıyafetleri bütün ihtişamınla sergileyerek bölümü birincilikle tamamlamak ve yıldız olmak için msp oyna indirmeden. 

OYUNA BAŞLA
BENZER OYUNLAR