HAKKIMIZDA

Tanım ve Amaç

MebOyunlarıOyna.com, özenle seçilmiş çeşitli oyunların bir araya getirildiği bir oyun sitesidir.

Amacımız ziyaretçilerimizin en güzel oyunlara kolayca ulaşmalarını sağlayarak keyifli zaman geçirmelerini sağlamaktır.

Kullanım Şekli

MebOyunlarıOyna.com kullanım açısından ziyaretçilerin en rahat kullanacağı şekilde tasarlanmıştır. Ana sayfamızda yeni eklenen oyunları görebilir veya kategori bağlantıları ile kategori sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Sevdiğiniz meb oyunlara daha sonra kolayca ulaşmak isterseniz oyunların alt kısmında bulunan Add Favorites butonuna tıklayın. Listenize eklediğiniz oyunlara ekranın üst kısmındaki Favori Oyunlarım bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz. Hangi oyunu oynayacağınıza karar veremiyorsanız, ekranın üst kısmındaki Rastgele butonuna tıklayarak rastgele bir oyuna ulaşabilirsiniz.

MebOyunlarıOyna.com ‘u Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera ve Internet Explorer uyumlu internet tarayıcılarının son sürümleri ile etkin şekilde kullanabilirsiniz.

Doğruluk Bildirimi

MebOyunlarıOyna.com , içerisinde yer alan oyunların çalışmasıyla ilgili herhangi bir garanti vermez, olası eksiklik ve hatalardan sorumlu tutulamaz.

Telif Hakkı

MebOyunlarıOyna.com ‘da yer alan oyunların telif hakları yapımcı ve yayıncılarına aittir. Bunun dışında kalan grafik tasarım öğeleri, HTML, CSS, javascript ve sunucu taraflı yazılımlar MebOyunlarıOyna.com ‘a ait olup, kopyalanması yasaktır.